Skip links

Obudowa hal stalowych

Montaż płyt warstwowych

Obudowa hal stalowych

W zależności od projektu budowlanego obudowa hal stalowych może być wykonana z zastosowaniem płyt warstwowych z rdzeniem z wełny mineralnej, poliuretanu lub styropianu. Wykonujemy również pokrycia dachów hal w systemie blacha trapezowa, wełna, pir lub styropian jako termoizolacja, oraz membrana lub papa jako hydroizolacja. Rodzaj materiałów zastosowanych na obudowę hali uzależniony jest zarówno od obowiązujących przepisów budowlanych i przeciwpożarowych, jak również od oczekiwań i wskazówek inwestora.

Obudowa hal stalowych, jak i sama konstrukcja stalowa, powinny być odporne na działanie czynników atmosferycznych i upływu czasu. Wiedząc o tym, projektujemy i wykonujemy obiekty trwałe, wykorzystując materiały od najlepszych producentów. Nasze realizacje z powodzeniem i wysokim marginesem bezpieczeństwa przenoszą pojawiające się obciążenia warunków atmosferycznych, jak i przyjętych obciążeń technologicznych, gwarantując bezpieczne użytkowanie obiektu.

W trakcie montażu obudowy hali np. z płyt warstwowych zapewniamy kompleksowo najwyższą jakość prac przy montażu płyt warstwowych, obróbek blacharskich, rynien.

Return to top of page