Skip links

Generalne Wykonawstwo Hal Stalowych

Wykonawstwo dachów i ścian hal stalowych z płyt warstwowych.

Budowa hal stalowych

Nasza specjalność to budowa hal stalowych poprzez bliską współpracę z Inwestorem, budowanie jego zadowolenia poprzez wspólne stworzenie i wybór koncepcji zgodnej z jego potrzebami, możliwościami finansowymi, a często marzeniami.
Stawiamy na dobry projekt architektoniczny i projekty branżowe, jako bazę do późniejszego, sprawnego działania w procesie produkcji konstrukcji obiektu, montażu oraz podczas robót ziemnych i fundamentowych.

Naszą specjalizacją jest budowa hal stalowych, których elewacja dachów i ścian wykonana jest z płyt warstwowych. Wykonujemy poszycia dachów w technologi: blacha trapezowa, termoizolacja (w zależności od wymogów: PIR, STYROPIAN, WEŁNA MINERALNA) oraz hydroizolacja z membrany PVC lub papy. Zapewniamy najlepszej jakości materiały.

Wiemy, że konstrukcie stalowe z naszej wytwórni są zawsze dostarczane w zaplanowanym terminie, że spełniają najwyższe wymagania w zakresie spawalnictwa i zabezpieczeń antykorozyjnych, że ich projekt jest optymalny zarówno pod względem kosztów, jak i bezpieczeństwa użytkowania.

Nasi konstruktorzy projektują oszczędnie, ale bez narażania budowli na przeciążenia co w przyszłości mogłoby spowodować pogorszenie jakości funkcjonowania obiektu. Nasze własne brygady montażowe, zaangażowanie kadry technicznej, dostawcy i producenci, którzy od wielu lat są na rynku budowlanym zapewniają nam najwyższą jakość i zadowolenie Inwestora z wykonanej realizacji.

Return to top of page