Skip links

Oferta Alkorstal

Generalne Wykonawstwo

Generalne Wykonawstwo

Hale Stalowe

Naszą specjalnością jest budowanie hal poprzez bliską współpracę z Inwestorem , budowanie jego zadowolenia poprzez wspólne stworzenie i wybór koncepcji zgodnej z jego potrzebami, możliwościami finansowymi, a często marzeniami. Stawiamy na dobry projekt architektoniczny i projekty branżowe, jako bazę do późniejszego, sprawnego działania zarówno w procesie produkcji konstrukcji obiektu jak i wznoszenia na budowie.

Specjalizujemy się w budowie hal stalowych których elewacja dachu i ścian wykonana jest z płyty warstwowej. Wykonujemy poszycia dachów w technologi: blacha trapezowa, termoizolacja (w zależności od wymogów: PIR, STYROPIAN, WEŁNA MINERALNA) oraz hydroizolacja z membrany PVC lub papy. Zapewniamy najlepszej jakości materiały.

Wiemy, że konstrukcie stalowe z naszej wytwórni są zawsze dostarczane w zaplanowanym terminie, że spełniają najwyższe wymagania w zakresie spawalnictwa i zabezpieczeń antykorozyjnych, że ich projekt jest optymalny zarówno pod względem kosztów jak i bezpieczeństwa użytkowania.

Nasi konstruktorzy projektują oszczędnie ale bez narażania budowli na przeciążenia co w przyszłości mogło by spowodować pogorszenie jakości funkcjonowania obiektu. Nasze własne brygady montażowe, zaangażowanie kadry technicznej, dostawcy i producenci którzy od wielu lat są na rynku budowlanym zapewniają nam najwyższą jakość i zadowolenie Inwestora z wykonanej realizacji.

Return to top of page